מבט על החברה

D-Link הוקמה בשנת 1986 והינה מובילה עולמית בפתרונות תקשורת למשתמשים פרטיים, עסקים קטנים ועד ארגונים גדולים. החברה מעצבת, מפתחת, מייצרת ומשווקת מוצרי תקשורת עטורי פרסים בתחומים כגון: מתגים, פס רחב, VOIP, Wireless, אבטחת מידע, מצלמות IP ועוד, המיועדים לשוק הביתי, המשרדי והעסקי. פתרונות התקשורת של  D-Link מדורגים במקומות הראשונים בהיבט של נתח שוק עולמי. החברה פועלת למעלה מ-20 שנים עם מחזור מכירות שחצה כבר בשנת 2005 את המיליארד דולר בשנה.

התמחותה של D-Link היא בקישוריות Ethernet. למעשה, D-Link מובילה גלובלית בלספק פתרונות של קישוריות רשת לעסקים בינוניים וקטנים., כבר משנות ה- 90, חברו מהנדסי החברה,  חקרו, עיצבו וייצרו פתרונות תקשורת חדשניים.

נוכחות גלובאלית

לחברה רשת הפצה גלובלית המשלחת מוצרים ליותר מ100 מדינות בכל יום. אנחנו יותר ממספקים את הגידול בדרישה לפתרונות תקשורת. אנחנו הרבה פעמים יוצרים את הביקושים. ההתפתחות של ערוצי הפצה הגלובליים שלנו ביותר מ100 ארצות סייעו  בגידול דו-ספרתי במכירות מדי שנה ב-20 שנה האחרונות.

המשרדים הראשיים של החברה ממוקמים בטאיפאי, טייוואן. כ- 127 משרדים גלובליים משרתים את המפיצים והשותפים העסקיים של החברה בכל העולם

סניף ישראל הוקם בשנת 2003 ומציעה לשוק הישראלי פתרונות לצרכנים ופתרונות לעסקים. ל- D-Link ישראל יש מערך תמיכת למשווקים ולקוחות קצה ומעבדת מוצרים.

מובילים בחדשנות

המהנדסים שלנו היו התורמים עיקריים להתפתחות המהירה של סביבת התקשורת הביתית והעסקית שאנחנו לוקחים כמובן מאליו היום. ל- D-link פטנטים וזכויות יוצרים במיגוון פלטפורמות טכנולוגיה, בכללם שבבי ASIC, עיצוב טכנולוגיות חומרה, אפליקציות תוכנה וקניינים רוחניים אחרים. פתרונות המוצרים של  D-Linkהינם בעלי ביצועים גבוהים ועשירים בתכונותיהם.